Do grona naszych najbliższych partnerów dołącza Dianthus! Masaż, trening EMS, czy Kobido? :)

2022-11-06

 

Masaż relaksacyjny

Tej znanej i cenionej na lokalnym i nie tylko rynku marki nie trzeba przedstawiać.

Dianthus Spa to miejsce, w którym możecie Państwo zaznać ulgi w codziennych trudach, a także skorzystać z usług leczniczych i wspomagających organizm.

Zespół Dianthus specjalizuje się w różnego typu masażach, począwszy od relaksacyjnego, poprzez klasyczny, po wyszczuplający, arganowy czy sportowy.

Zalety masażu są ogólnie znane, niemniej przypomnijmy, że wpływa zarówno na stan emocjonalny jak i fizyczny. Masaż ma zbawienny wpływ na skórę. Umożliwia usunięcie martwych komórek naskórka. Pod wpływem masażu rozszerzają się naczynia krwionośne, przyspiesza obieg krwi i chłonki, poprawia odżywienie skóry, przyspiesza wydalanie produktów przemiany materii.  Z kolei mięśnie pod wpływem masażu są lepiej zaopatrzone w substancje odżywcze i tlen, szybciej wydalane są produkty przemiany materii. 

Masaż zwiększa wytrzymałość oraz elastyczność więzadeł, zapobiegając kontuzjom, jak i przywracając sprawność nadszarpniętym np. intensywnym treningiem. Kolejna korzyści to łatwiejszy odpływ krwi żylnej oraz zmniejszenie oporu krwi w tętnicach poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ułatwia pracę serca. Dobroczynnie wpływa na układ nerwowy - w zależności od formy masażu, może on działać nań pobudzająco lub kojąco. 

Na koniec wspomnimy, że w Dianthus Spa można skorzystać także z treningów EMS X-Body, terapii falami akustycznymi, a także tradycyjnych zabiegów, takich jak japoński lifting twarzy “bez skalpela” Kobido oraz innych zabiegów upiększających ciało. 

Tradycyjnie przypominamy, że przed zaawansowanymi zabiegami warto sprawdzić stan zdrowia w Medicovent, zapraszamy!